RODO

Dane informacyjne w zakresie przetwarzania danych osobowych Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

 

Informuję Państwa, że serwis jest prowadzony przez osobę fizyczną, w celach hobbistycznych, w całości finansowany z własnych środków właścicielki - Renaty Nowak. Na stronie nie ma umieszczonych reklam i od nikogo nie są pobierane opłaty. Portal nie ma charekteru zarobkowego.

W celu utworzenia konta osoba zainteresowana publikacją swych prac podaje jedynie adres e-mail i nick. Dane te nie są nigdzie przekazywane, adres meilowy nie jest publikowany na stronach serwisu.

Publikacja innych danych o użytkowniku (zdjęcie, zainteresowania itp) jest prywatną decyzją użytkownika.

Nie są prowadzone newslettery, listy mailingowe itp.

Pliki serwisu są przechowywane na płatnym zewnętrznym hostingu www.linuxpl.com.

Strona posiada swój FanPage na portalu Facebook - https://www.facebook.com/Niezapominajkowo/

Każdy użytkownik może w dowolnej chwili usunąć własne prace oraz zgłosić chęć usunięcia konta. Kontakt z właścicielką strony poprzez email rnowak@o2.pl. Konto zostaje usunięte w przeciągu kilku dni. Żadne dane po usunięciu konta nie są dalej przechowywane.